OM OSS

UBR AS (Ugelstad Byggrådgivning) er ett mindre bygningsteknisk prosjekteringsfirma lokalisert i Brumunddal. Vi utfører bl.a. prosjektering innen byggeteknikk og arkitektur. Selskapet har flere av de større utbyggerne og entreprenørene i mjøsområdet som sine kunder, i tillegg til rammeavtale om prosjekteringstjenester til en landsdekkende stor boligleverandør.

GODKJENNING

Sentral godkjenning for: UBR AS

Foretaket, med organisasjonsnummer 912104028, er gitt følgende sentrale godkjenning i medhold av planog

bygningsloven av 27. juni 2008 § 22-1 og forskrift om byggesak av 26. mars 2010 nr 488 (SAK10)

  • Ansvarlig søker (for alle typer tiltak) i tiltaksklasse 2
  • Prosjektering av arkitektur i tiltaksklasse 2
  • Oppmålingsteknisk prosjektering i tiltaksklasse 1
  • Prosjektering av brannkonsept i tiltaksklasse 2
  • Prosjektering av geoteknikk i tiltaksklasse 1
  • Prosjektering av konstruksjonssikkerhet i tiltaksklasse 2
  • Prosjektering av bygningsfysikk i tiltaksklasse 1
  • Prosjektering av lydforhold og vibrasjoner i tiltaksklasse 2
  • Prosjektering av miljøsanering i tiltaksklasse 1

Godkjenningen er gyldig til 05.03.2022

 

Ansatte

Øystein Ugelstad

Øystein Ugelstad

Daglig leder / Sivilingeniør

Telefon: 911 24 181
Epost: oystein@ubr-as.no

Linn-Terese Marken Jehansbakken

Linn-Terese Marken Jehansbakken

Stilling: Ingeniør

Telefon: 917 03 175
Epost: linn@ubr-as.no

Khaled Bastami

Khaled Bastami

Stilling: Sivilingeniør

Telefon: 967 33 656
Epost: khaled@ubr-as.no

Magnus Johansen Fredriksli

Magnus Johansen Fredriksli

Stilling: Ingeniør

Telefon:410 18 905
Epost: magnus@ubr-as.no

Tove Mette Arneberg

Tove Mette Arneberg

Stilling: Byggesaksleder

Telefon: 958 27 423
Epost: tove.mette@ubr-as.no

Kjell Christian Bang Røger

Kjell Christian Bang Røger

Stilling: Fagskoleingeniør

Telefon: 911 35 573
Epost: kjell@ubr-as.no

Svend Martin Knutsen

Svend Martin Knutsen

Stilling: Ingeniør

Telefon: 976 32 320
Epost: svend.martin@ubr-as.no